Gry Nintendo WiiU

WiiU Your Shape Fitness Evolved 2013

WiiU Your Shape Fitness Evolved 2013
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 40,76 PLN 33,14 PLN netto
Producent: Nintendo
EAN: 3307215654712
Status: wysyłka w 24h wysyłka w 24h
Wysyłka: 12,99 PLN (przedpłata) 15,99 PLN (pobranie)
Opis
Your Shape Fitness Evolved 2013 jest wiodącym tytułem fitness, który wam pomoże przygotować i osiągnąć twój cel w przyjemnym i motywującym przebraniu. Połącz się online z przyjaciółmi i współzawodnicz lub współpracuj w waszej drodze do fitnessu.

Właściwości gry:


Suma sumarum:  Przy pomocy 125 różnych ćwiczeń i 215 ruchów Your Shape Fitness Evolved 2013 przedstawia masywny zbiór aktywności fizycznych. Kto będzie chciał ćwiczyć na siłowni, kardio ćwiczenia, stretching lub relaksacyjne ćwiczenia, wie gdzie to zrobić.
Wasz trener osobisty: Stwórz i popraw swój program fitness, uszyty na miarę twoich możliwości i preferencji. Określ i zalanuj swoje cele i częstotliwość ćwiczeń. Bądź fit i motywuj się wrastającym poziomem trudności ćwiczeń a „Daily-Do’s“ czyli zadania dnia.
Połącz się: Your Shape Fitness Evolved 2013 przynosi mnóstwo funkcji online. Razem z panelem informacyjnym, drabinkami, realizacją osiągnięć i pojedynkami z przyjaciółmi, Your Shape przedstawia nowy standard technologiczny w świecie Nintendo i używa wyjątkowych funkcji i udogodnień konsoli Wii U.
Dołącz do społecznosci Calorie Fighter: Połącz się ze stroną internetową Your Shape Center i powiększ społeczność  Your Shape. Możesz oglądać swoje statystyki gdziekolwiek jesteś i możesz wziąć udział w różnych wydarzeniach w społeczności włącznie z ogólnoświatowymi turniejami.
Technologia: Your Shape Fitness Evolved 2013 prowadzi kontynuację w tradycji marki przez ofertę najlepszych technologii ćwiczeń zawierającą obserwację postępów, motywację online, grafikę HD i pięknie animowanych wirtualnych trenerów.
Być fit to nie tylko ćwiczenia: Your Shape Fitness Evolved 2013 zawiera ogromną bazę danych, która zawiera ponad 15 przepisów dla wszystkich okazji jak podczas zdrowego jedzenia również się w nim rozsmakować.
Tryb taneczny: Spalaj kalorie podczas tańca z zapierającym dech w piersiach soundtrackiem. Ćwiczenie do muzyki sprawi wam radość.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy