Produkt został zapamiętany

Figurki z bajek

TOY STORY 4 FIGURKA SZTUCIEK 64465

Promocja
TOY STORY 4 FIGURKA SZTUCIEK 64465
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 83,70 PLN 83,70 PLN netto
Stara cena: 93,00 PLN 93,00 PLN netto
Producent: MATTEL
Indeks: 5907602016475
EAN: 5907602016475
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 12,00 PLN (przedpłata) 17,00 PLN (pobranie)
Opis

To zupełnie nowy rozdział w życiu Chudego, Buzza Astrala i całej reszty wesołej ekipy zabawek z Toy Story! Razem z bohaterami wyruszysz w pełną przygód podróż, podczas której spotkasz przyjaciół – znajome i nowe twarze, z którymi spędzisz czas na świetnej zabawie! Daj się zaprosić do fantastycznego świata Toy Story razem z czwartą częścią kultowego filmu animowanego, który wzrusza, rozśmiesza do łez i uczy, że przyjaźń jest najważniejsza. Premiera już 29 czerwca, więc najwyższa pora, by zacząć przygotowania do ekscytującej misji – razem z Chudym wyruszysz na poszukiwania pastereczki Bou, która została sprzedana podczas przydomowej wyprzedaży rzeczy przez rodziców Andy’ego. Czy uda Wam się odnaleźć wielką miłość kowboja?

Premierze czwartej części filmu towarzyszy wprowadzenie na rynek nowej serii zabawek inspirowanych animowanymi przygodami Buzza Astrala, Chudego, Slinkiego, Jessie czy Bou. Wśród nich znajdziesz duże figurki, perfekcyjnie odwzorowane w stosunku do wyglądu postaci w filmie. Figurki wyprodukowano z tworzywa sztucznego wysokiej jakości i wyposażono w ruchome elementy: obracane głowy, punkty artykulacji w ramionach, łokciach, dłoniach, biodrach, a nawet kolanach i stopach. Dzięki temu dzieci mają okazję ustawić figurkę swojego ulubionego bohatera na różne sposoby, w zależności od pomysłu na zabawę czy rodzaju odgrywanej scenki (czy to zapamiętanej z filmu, czy wymyślonej).

Kaczka Ducky i króliczek Bunny to bohaterowie czwartej części kultowej produkcji animowanej Toy Story, których jeszcze nie mieliśmy okazji poznać! Zabawne zwierzaki są zabawkami, które można wygrać na karnawale, na którym (zupełnie przypadkowo!) znalazł się Chudy szukający swojej miłości – pastereczki Bou. Kaczka i królik bardzo, bardzo chcieli znaleźć nowy dom, ale ich plany uległy zmianie. Finalnie dołączyli do całej wesołej paczki zabawek Andy’ego, by wspólnie wziąć udział w szalonej misji i przeżyć fantastyczne przygody. Plastikowa figurka Ducky została wyposażona w kilka ruchomych elementów, by umożliwić dzieciom atrakcyjną zabawę z ulubionymi bajkowymi bohaterami.

Wymiary figurki: 13cm x 10cm x 7cm

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy