Gry planszowe

Roll Player: Potwory i Sługusy OGRY GAMES

Roll Player: Potwory i Sługusy OGRY GAMES
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 148,16 PLN 120,46 PLN netto
Producent: Ogry Games
EAN: 0680474010554
Status: wysyłka w 48h-72h wysyłka w 48-72 h
Wysyłka: 12,99 PLN (przedpłata) 15,99 PLN (pobranie)
Opis
Roll Player w podstawowej wersji kończy się na stworzeniu postaci i podliczeniu gwiazdek reputacji. Gracz, który zdobędzie najwięcej punktów zwycięża. Rozszerzając grę o dodatek Potwory i Sługusy czeka Was jeszcze trudna walka z jednym z sześciu wymagających Potworów.
Co poza ostatecznym starciem oferuje rozszerzenie:
1) Nowe kości:
- dodatkowe kości atrybutów (po jednej w każdym kolorze),
- nowe kości wzmocnienia (przezroczyste, nie dają premii za kolor klasy, ale posiadają wartości 3-8 więc ułatwią Wam realizację celów atrybutów).
- teraz kości będą służyć nie tylko do budowania postaci. Do dyspozycji dostajecie bowiem 25 kości Walki - służących do walki z Potworami i Sługusami.
2) Nowe karty Rynku nowe umiejętności, cechy i broń, ale nie tylko. Pojawią się starożytne zaklęcia - Zwoje to zupełnie nowy rodzaj kart rynku. Działają zaraz po wykupieniu i oferują potężne wzmocnienia i premie. A może przyda Wam się również Plecak, w którym będziecie mogli przechować zbierane kostki i ułożyć je później na Swojej Karcie Postaci.
3) Polowanie na Sługusy, za które otrzymasz punkty doświadczenia, honor i ważne informacje, które pomogą w nadchodzącej walce z Potworami.
4) Karty Przygody z nich dowiesz się jakie są najsłabsze punkty Potwora, z którym będziesz musiał się zmierzyć na koniec gry, aby osiągnąć ostateczne zwycięstwo.
5) Znaczniki doświadczenia i Dziennik Bohatera teraz rozwijanie postaci sprawi jeszcze więcej frajdy - szykuje się namiastka RPGa, bo za zdobyte doświadczenie będziecie mogli na przykład wynająć do pomocy najemników :)
6) 12 nowych klas i 5 nowych ras oraz rozgrywkę dla piątego gracza.
Parametry
Podstawowe
ISBN:10+
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy