Kuchnie

Kuchnia dla dzieci Drewniana Kuchenka dla Dzieci + Światło

Promocja
Kuchnia dla dzieci Drewniana Kuchenka dla Dzieci + Światło
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 204,92 PLN 204,92 PLN netto
Stara cena: 218,00 PLN 218,00 PLN netto
Producent: ISO TRADE
Indeks: 5900779934481
EAN: 5900779934481
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 12,00 PLN (przedpłata) 17,00 PLN (pobranie)
Opis

Kuchnia dla Dzieci Drewniana z piekarnikiem 93cm

DREWNIANA kuchenka wykonana z wysokiej jakości drewna, co znacząco wpływa długość jej użytkowania oraz bezpieczeństwo i zdrowie najmłodszych. Jest to ponadczasowa propozycja, która zachwyci każdego malucha. Dzięki klasycznemu wyglądowi od zawsze cieszy się ogromnym uznaniem.

WIELOFUNKCYJNA ta rozbudowana kuchnia gwarantuje Twojemu dziecku wiele godzin wyśmienitej zabawy. Na górnym panelu zamontowaliśmy włączaną lampkę, która oświetla powierzchnię użytkową. Dodatkowo kuchenka posiada: piekarnik, palnik, półkę, szafeczkę, oraz zlew. Ponadto w zestawie znajduje się patelnia, łyżka, chochelka oraz łopatka. Ruchome elementy w postaci otwieranych drzwiczek oraz różnych pokręteł pstrykających na wzór prawdziwych, dodatkowo urozmaicają zabawę.

POBUDZA WYOBRAŹNIĘ ta drewniana kuchnia nie tylko dostarcza zabawy ale również rozwija wyobraźnię i pobudza kreatywne myślenie, uczy współpracy w grupie, usprawnia zdolności społeczno-integracyjne; powoduje wzrost umiejętności manualnych oraz aktorskich. Może stać się inspiracją dla dziecka i przyczynić się do sukcesu przyszłego kuchmistrza.

ATRAKCYJNY WYGLĄD prezentowana kuchnia wygląda stylowo i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających kucharzy. Jest wykonana starannie i estetycznie. Będzie idealnie prezentowała się w każdym dziecięcym pokoju. Precyzyjne wykończenie i dbałość o detale wygląda bardzo realistycznie. Będzie rewelacyjnym prezentem dla Twojej pociechy.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy