Konsole

KONSOLA NINTENDO SWITCH NEON V2 NOWY MODEL

Promocja
KONSOLA NINTENDO SWITCH NEON V2 NOWY MODEL
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1 276,00 PLN 1 276,00 PLN netto
Stara cena: 1 450,00 PLN 1 450,00 PLN netto
Producent: NINTENDO
Indeks: 045496452629
EAN: 045496452629
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 12,00 PLN (przedpłata) 17,00 PLN (pobranie)
Opis

NR KATALOGOWY. NSH006 / HAC-001(-01)

Wersja Konsoli 2019 V2 , wyróżniająca się dłuższym czasem grania

Opakowanie zawiera:

  • Konsolę Nintendo Switch
  • stację dokującą do TV
  • lewy Joy-Con
  • prawy Joy-Con
  • Joy-Con grip
  • parę pasków strap na rękę
  • ładowarkę sieciową
  • kabel HDMI

Nintendo Switch ułatwi graczom pozostawanie w kontakcie. Aż do 8 konsol może być ze sobą podłączonych w lokalnej bezprzewodowej rozgrywce. Gracz może postawić konsolę gdziekolwiek zechce dzięki wbudowanej nóżce, zapraszać znajomych do gier online, umawiać się z nimi i rozmawiać podczas grania w kompatybilne z nią gry a także cieszyć się grą multiplayer z daleka od telewizora. Konsola będzie również wspierać Multiplayer Online Wi-Fi.

W opakowaniu konsoli Nintendo Switch znajdziecie wszystko potrzebne do tego, abyście mogli od razu rozpocząć grę.

Wszechstronne Joy-Cony oferują wiele zaskakujących sposobów cieszenia się nimi. Dwa Joy-Cony mogą być używane niezależnie w każdej dłoni, albo razem jako jeden kontroler po włożeniu do uchwytu Joy-Con. Można je także podłączyć do głównej konsoli i używać ich w trybie przenośnym lub dzielić się nimi z przyjaciółmi, aby cieszyć się rozgrywką dla dwóch graczy. Każdy Joy-Con ma pełny zestaw przycisków i może być używany jako cały kontroler. W każdym znajduje się także przyspieszeniomierz i żyroskopowy czujnik ruchu, co pozwala na niezależne od siebie ruchy prawym i lewem Joy-Conem.

Na lewym Joy-Conie znajduje się przycisk Capture Button, który gracze mogą wcisnąć, aby momentalnie wykonać zrzut ekranu swojej rozgrywki i podzielić się nim ze znajomymi w mediach społecznościowym.

W prawym Joy-Conie znajduje się czytnik NFC, co pozwala na interakcję z figurkami amiibo, a także czujnik ruchu IR, który potrafi rozpoznać odległość, kształt oraz ruch przedmiotów znajdujących się w pobliżu dla specjalnie zaprojektowanych gier. Przykładowo, potrafi on powiedzieć, jak daleko znajduje się ręka gracza, a także, czy gracz pokazuje nią papier, kamień czy nożyce.

Oba Joy-Cony posiadają zaawansowane wibracje HD, które pozwalają na odczucie delikatnych, prawdziwszych niż kiedykolwiek wibracji w kompatybilnych grach. Efekt jest tak szczegółowy, że gracz może, przykładowo, poczuć wibracje pojedynczych kostek lodu, potrząsając Joy-Conem. Dzięki wibracjom HD będziecie mogli doświadczyć poziomu realizmu niemożliwego do odczucia wcześniej, za pomocą jedynie obrazów i dźwięków.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy