Cobi

Klocki Cobi czołg Panzer VI Tiger 2703

Promocja
Klocki Cobi czołg Panzer VI Tiger 2703
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 75,60 PLN 75,60 PLN netto
Stara cena: 84,00 PLN 84,00 PLN netto
Producent: COBI
Indeks: 5902251027032
EAN: 5902251027032
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 12,00 PLN (przedpłata) 17,00 PLN (pobranie)
Opis

Klocki Cobi World War II Panzer VI Tiger 2703

Panzer VI, czyli legendarny Tygrys to niemiecki czołg ciężki z okresu II wojny światowej. Jego charakterystyczna bryła do dzisiaj jest rozpoznawalna na całym świecie. Sam pojazd przeszedł do legendy i jest ciągle obecny nie tylko w materiałach historycznych, ale również w popkulturze. Pierwsze egzemplarze Tygrysa trafiły na front pod Leningradem i w Tunezji w okresie sierpień/wrzesień 1942 roku. Czołg zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę Henschel był bardzo nowoczesny i skuteczny. Niestety jego produkcja pochłaniała ogromne zasoby cennych surowców i czasu. Czołgi Tygrys I miały znaczący wpływ na przebieg działań wojennych. Okryte złą sławą i siejące niesamowity postrach Tygrysy zniszczyły tysiące czołgów oraz dział Alianckich przy nieporównywalnie mniejszych stratach własnych.

Miniaturowy pojazd z klocków konstrukcyjnych COBI został wyprodukowany w zupełnie nowej skali 1:48. Jest łatwy w budowie, idealnie nadaje się na początek przygody z polskimi klockami konstrukcyjnymi COBI. Posiada ruchome działo, obracającą się wieżę i działającą trakcję gąsienicową. Wszelkie detale graficzne są wysokiej jakości nadrukami, które nie ścierają się nawet w trakcie intensywnej zabawy. Zaletą jest konstrukcja, która w wyjątkowy sposób odzwierciedla oryginalne kształty swego historycznego pierwowzoru. Model czołgu Panzer VI Tiger znakomicie sprawdzi się jako zabawka, ale także wyjątkowy element każdej kolekcji fana militariów i broni pancernej.

  • 326 wysokiej jakości elementów.
  • Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją.
  • Klocki spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci, w pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych.
  • Klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury.
  • Czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach.
  • Wymiary modelu (dł x sz x wys): 17 cm (6.7”) x 8 cm (3.1”) x 7 cm (2.8”).
  • Wymiary opakowania: 27,5 x 5,5 x 18 cm. (dł x sz x wys)
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy