Produkt został zapamiętany

Pozostałe

Klocki 16 el Magine

Klocki 16 el Magine
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 5,00 PLN 4,07 PLN netto
Producent: inny
Indeks: 744476175649
EAN: 744476175649
Status: dostępny na zamówienie
Wysyłka: 12,00 PLN (przedpłata) 17,00 PLN (pobranie)
Opis

K'nex Zestaw startowy
Zapewnij swojemu dziecku nieograniczone możliwości budowania własnych konstrukcji dzięki K'nex Zestaw startowy, na który składają sie: K'NEX Wyścigówka, K'NEX Robot i K'NEX Koparka. K'nex pomaga dzieciom lepiej zrozumieć tematy zawarte w koncepcie STEAM (science, technology, engineering, arts, and math subjects - nauki przyrodnicze, technologia, inżynieria, sztuka i matma). Łącząc razem elementy dowiadują się jak działa system konstrukcyjny, wzmacniają swoją koordynację ręka-oko, usprawniają motorykę i umiejętność rozwiązywania problemów oraz świadomość przestrzenną. Pręty i złączki K'NEX zostały wykonane w USA z zastosowaniem zasady pełnej odpowiedzialności, w ekologicznym zakładzie z dala od wysypisk śmieci i odpadów. Przy testowaniu tych zabawek zastosowano najostrzejsze normy jakościowe i bezpieczeństwa w trosce o dobro dziecka. Wybierz K'nex Zestaw startowy jeżeli potrzebujesz zabawki, która nie tylko bawi, ale i uczy!

K'NEX  WYŚCIGÓWKA
Ten zestaw K'NEX zawiera 33 różne części: mikro pręty i złączki, z których można kreować różne kombinacje w wymiarze 3D. Dziecko może zacząć od prostego samochodu, gdzie nauczy się podstawowego łączenia elementów, aby potem z łatwością wykreować samochód wyścigowy. W K'NEX Wyścigówka znajduje się łatwa do zrozumienia instrukcja obsługi. Uwolnij kreatywność swojego dziecka, aby mogło stworzyć własne kompletne dzieła! Ten zestaw budowlany przewidziany jest dla dzieci w wieku od 5 lat

K'NEX ROBOT
Ten zestaw K'NEX zawiera 30 różnych części: mikro pręty i złączki, z których można kreować różne kombinacje w wymiarze 3D. Dziecko może stworzyć w ramach zestawu dwa modele robota. W K'NEX Robot znajduje się łatwa do zrozumienia instrukcja obsługi. Uwolnij kreatywność swojego dziecka, aby mogło stworzyć własne kompletne dzieła!
Ten zestaw budowlany przewidziany jest dla dzieci w wieku od 5 lat.

K'NEX KOPARKA
Ten zestaw K'NEX zawiera 30 różnych części: mikro pręty i złączki, z których można kreować różne kombinacje w wymiarze 3D. Dziecko może stworzyć w ramach zestawu nieskomplikowaną wywrotkę lub koparkę. W K'NEX Koparka znajduje się łatwa do zrozumienia instrukcja obsługi.
Uwolnij kreatywność swojego dziecka, aby mogło stworzyć własne kompletne dzieła! Ten zestaw budowlany przewidziany jest dla dzieci w wieku od 5 lat.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy