Pozostałe

Hot Wheels City Super Spin Parking

Hot Wheels City Super Spin Parking
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 140,29 PLN 114,06 PLN netto
Producent: Mattel
EAN: 0887961713947
Status: wysyłka w 48h-72h wysyłka w 48-72 h
Wysyłka: 10,99 PLN (przedpłata) 13,99 PLN (pobranie)
Opis
Chłopcy mogą wyruszyć na przygodę w mieście Hot Wheels z zestawem Hot Wheels City Super Spin Parking. Ten fantastyczny zestaw z licznymi dodatkowymi modułami uwalnia potencjał dziecka i i inicjuje zakręconą zabawę - i to dosłownie. Super Spin Parking gwarantuje epickie emocje aż na 4 poziomach. Dodatkowo dzieci mogą testować swoje umiejętności kaskaderskie za pomocą regulowanej wyrzutni.
Wieża mieści maksymalnie 8 pojazdów Hot Wheels (sprzedawane oddzielnie), które można oglądać obracając za uchwyt u góry. Kiedy chłopiec wybierze ulubiony pojazd może go wypuścić na tor poniżej. Samochodziki można umieszczać wewnątrz wieży używając do tego regulowanej wyrzutni. Wystarczy odpowiednio ustawić wyrzutnię i wystrzelić autko, aby trafiło na wybrany poziom.
Zestaw Super Spin Parking ma także specjalne punkty mocowania, które umożliwiają łączenie go z innymi zestawami i torami Hot Wheels City. Dzięki temu dzieci mogą stworzyć własny świat odjazdowej samochodowej zabawy.
Zawartość zestawu
W zestawie Hot Wheels City Super Spin Parking znajduje się tor samochodowy składający się z wieży i regulowanej wyrzutni oraz 1 samochodzik Hot Wheels.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy