Wózki dla lalek

Hot Hit Wielofunkcyjny wózek dla lalek Delux

Promocja
Hot Hit Wielofunkcyjny wózek dla lalek Delux
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 204,30 PLN 166,10 PLN netto
Stara cena: 227,00 PLN 184,55 PLN netto
Producent: HOT HIT
Indeks: 6920206091357
EAN: 6920206091357
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 12,00 PLN (przedpłata) 17,00 PLN (pobranie)
Opis

Ten wspaniały wózek dla lalek Hot Hit pokocha każda dziewczynka. Jego piękne wykonanie wprawi w zachwyt od pierwszego wejrzenia i od razu zachęci do twórczej zabawy. Wielofunkcyjny wózek dla lalek to przeurocza wersja prawdziwego wózka, która sprawi, że maluch poczuje się jak prawdziwa opiekunka bobasa.

Wózek dla lalek wspaniale imituje wózki dla dzieci, które dziewczynka zapewne zna ze spacerów. Dopracowane detale i przepiękne wykonanie wózka dla lalek Hot Hit sprawi, że maluch od razu ruszy do zabawy, wcielając się w role i wymyślając kreatywne scenariusze, w które zaangażuje również rodziców.

Wielofunkcyjny wózek dla lalek Hot Hit Delux zapewnia godziny kreatywnej zabawy, w której twoja pociecha rozwinie masę przydatnych umiejętności. Zabawa lalkami kształtuje zdolności manualne, skupienie i wyciszenie. Wcielanie się w role znacząco przyczynia się do rozwoju wyobraźni i dziecięcej wrażliwości.

Wózek dla lalek Hot Hit Delux stwarza okazję, by urozmaicać klasyczne zabawy lalkami, w których malec uczy się odpowiedzialności, odkrywa w sobie pokłady instynktu opiekuńczego, co jest solidnym fundamentem do dalszego rozwoju. Zabawa wielofunkcyjnym, pięknym wózkiem dla lalek Delux to rozwiązanie na długie godziny, które daje mnóstwo frajdy, jednocześnie rozwijając twórcze i empatyczne myślenie.

Wielofunkcyjny wózek dla lalek Hot Hit Delux to nie tylko przeurocza estetyka, która wpisze się w każdy gust. Siedzisko wózka jest szerokie i pojemne, a możliwość zdjęcia sprawia, że może służyć jako nosidełko. Piękny, klasyczny stelaż wózeczka składa się, co umożliwia łatwy transport i przechowywanie.

Wózek dla lalek, jak wszystkie zabawki Hot Hit, wykonano z najlepszej jakości materiałów, przez co będzie służył przez lata. Między kołami z pianko-gumy wózka Hot Hit umieszczono koszyczek, dzięki któremu drobiazgi są zawsze pod ręką. Wózek prowadzi się bardzo łatwo, jest lekki i poręczny. Do zestawu dołączono prześliczną, pasującą kolorystycznie torbę na długim pasku.

  • Wymiary: Szerokość: 36 cm, Wysokość całkowita: 84 cm, Długość: 64 cm
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy