Wózki dla lalek

Hot Hit Wielofunkcyjn wózek dla lalek FL9120

Promocja
Hot Hit Wielofunkcyjn wózek dla lalek FL9120
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 188,10 PLN 152,93 PLN netto
Stara cena: 209,00 PLN 169,92 PLN netto
Producent: HOT HIT
Indeks: 6920206091203
EAN: 6920206091203
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 12,00 PLN (przedpłata) 17,00 PLN (pobranie)
Opis

Piękny wielofunkcyjny wózek dla lalek zauroczy każdą dziewczynkę

Ten śliczny wózek dla lalek bardzo realistycznie imituje standardowego rozmiaru wózek dziecięcy, dzięki czemu mała opiekunka może bawić się w odrywanie ról. Ten model wózka utrzymany jest w czerwonym i szarym kolorze z czarnymi elementami. Nowoczesna konstrukcja  umożliwia przemianę wózka z gondolą na wygodny wózek spacerowy.

Spacerówka jest na tyle szeroka, że pomieści każdą ulubioną lalkę. Na dole znajduje się praktyczny kosz na przechowywanie akcesoriów związanych z zabawą ubranka, buteleczki a także przekąski.

Podczas zabawy, dziecko rozwinie zdolności manualne, ale również społeczne instynkt opiekuńczy i myślenie empatyczne, co wpłynie na wrażliwość malucha.  Zabawa tym wózkiem i lalkami nauczy dziecko opiekowania się kimś i rozbudzi poczucie odpowiedzialności, co będzie solidną podstawą w dalszych etapach rozwoju Twojego dziecka.

Dbałość o detal

Wózek zaopatrzony został w system składania z zabezpieczeniami przed samoczynnym złożeniem się, dzięki czemu zabawa nim jest niezwykle bezpieczna. Siedzisko zostało zaprojektowane tak, aby można je było regulować w kilku pozycjach. Odpinany pałąk z prawej i lewej strony jak i regulowana rączka do prowadzenia zostały pokryte miękką pianką. Zastosowanie w kółkach pianko gumy umożliwia dobre prowadzenie. Pojazd jest stabilny, a skrętne przednie kółka  zapewniają komfort prowadzenia i wygodę podczas zabawy.

Materiał z którego wykonany jest wózek, jest niezwykle trwały, dzięki czemu będzie służył na lata.

Zalety produktu

  • Wysokiej jakość wykonania
  • Połączenie zabawy z nauką
  • Niezwykła trwałość

Zabawka dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy