Rodzinne

DZIECI KONTRA RODZICE CZEGO O SOBIE NIE WIECIE

Promocja
Bestseller
DZIECI KONTRA RODZICE CZEGO O SOBIE NIE WIECIE
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 19,74 PLN 19,74 PLN netto
Stara cena: 21,00 PLN 21,00 PLN netto
Producent: KANGUR
Indeks: 5902768471588
EAN: 5902768471588
Status: dostępny na zamówienie
Wysyłka: 12,00 PLN (przedpłata) 17,00 PLN (pobranie)
Opis

Dzieci kontra rodzice. Czego o sobie nie wiecie" od firmy Kangur to gra karciana angażująca całą rodzinę. Poznajcie się jeszcze lepiej.

W dzisiejszych czasach coraz mniej czasu poświęcamy naszym dzieciom. Wynika to ze zbyt wielu obowiązków, które sobie narzucamy. Cofnijmy się w czasie i przypomnijmy sobie nasze dzieciństwo, gdzie główną rolę odgrywała zabawa na świeżym powietrzu, a nie komputer czy tablet. Gdy pogoda nie dopisywała, czas umilały nam natomiast gry planszowe. W dzisiejszych czasach wybór planszówek jest ogromny, ale największą radość przynoszą te, które angażują całą rodzinę, zarówno dzieci i dorosłych.

Gra "Dzieci kontra rodzice. Czego o sobie nie wiecie" to jedna z całej serii gier karcianych od firmy Kangur. Gra rodzinna, w której rodzice i dzieci zadają sobie naprzemiennie wiele interesujących i zabawnych pytań. Sprawdź, jak dobrze znasz swoje pociechy! Kto w tej rywalizacji okaże się lepszy? Wygrywa ta drużyna, która będzie znała odpowiedź na więcej zadanych pytań i tym samym na koniec gry zbierze najwięcej kart. W grze znajdziecie 150 pytań zapisanych na 50-ciu kartach o dwóch poziomach trudności, specjalnie przygotowane dla dzieci i dla rodziców.

Przykładowe pytania dzieci do rodziców: Jaka postać jest moim idolem? Co mnie najbardziej irytuje? Co jest moją ulubioną czynnością dnia? Jaki jest mój ulubiony film? Jaki jest mój ulubiony kolor? Ile minut trwa długa przerwa w mojej szkole? Czy chcę mieć więcej rodzeństwa?

Przykładowe pytania rodziców do dzieci: Jaki jest ulubiony film mamy i taty? Kto wcześniej się budzi: mama czy tata? Czy mama woli kawę czy herbatę? Jaki sklep z ubraniami mama lubi najbardziej? Na którą godzinę chodzę do pracy?

Z serii "Dzieci kontra rodzice" znajdziemy, między innymi, takie gry jak: "Dookoła świata", "Kalambury", "Dziadek i babcia", "Ciekawostki przyszłości". Gra przeznaczona dla dzieci od 6 roku życia

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy