Cobi

Cobi HC WWII pojazd.wojsk,Ford 2400

Promocja
Cobi HC WWII pojazd.wojsk,Ford 2400
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 45,90 PLN 45,90 PLN netto
Stara cena: 51,00 PLN 51,00 PLN netto
Producent: COBI
Indeks: 5902251024000
EAN: 5902251024000
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 12,00 PLN (przedpłata) 17,00 PLN (pobranie)
Opis

Ford GP – samochód osobowo-terenowy konstrukcji amerykańskiej z okresu II wojny światowej, wyprodukowany w małej serii w zakładach Ford Motor Company, poprzednik standardowego Jeepa. Po rozpoczęciu masowej produkcji modelu Willys MB wszystkie Fordy przekazano armiom alianckim. Samochód zebrał dobre opinie i wszędzie gdzie trafił, był wykorzystywany jeszcze wiele lat po wojnie.

Model samochodu został wyprodukowany z polskich klocków konstrukcyjnych COBI. Charakterystyczne kształty historycznego pojazdu zostały wiernie odwzorowane przy użyciu wysokiej jakości klocków. W modelu tym zrezygnowaliśmy z naklejek. Zostały one zastąpione trwałymi nadrukami, które nie ścierają się nawet w trakcie intensywnej zabawy. Obracające się koła wyposażone w opony idealnie nadają się do poruszania modelem w trakcie zabawy. Pod uchylną maską znajduje się odwzorowany silnik, który podobnie jak wnętrze pojazdu można dowolnie modyfikować wedle swoich potrzeb. Do zestawu dołączona jest unikalna figurka brytyjskiego spadochroniarza.

Model z klocków konstrukcyjnych COBI będzie w pokoju dziecięcym nie tylko zabawką, ale również przyczyni się do zainteresowania historią oraz motoryzacją. Z pewnością pomoże rozwinąć zdolności motoryczne dzieci oraz podniesie umiejętności konstrukcyjne. Dla dorosłych fanów klocków będzie to piękny model pojazdu oraz być może zaczątek przyszłej kolekcji.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy